"У нас з Тобою так багато спільного..."

У нас з Тобою так багато спільного...

Ми, організатори, студенти коледжу, відкрили для себе цю поетесу ще минулої осені під час презентації альманаху "Корзо". Ірина читала свої вірші. Нам сподобалася її поезія і те, з якою непідробною увагою її слухали всі присутні. Тому вирішили познайомити з творчістю цієї поетеси студентів нашого навчального закладу.


Підготовкою вечора захопився весь наш курс разом із нашим викладачем Людмилою Ухач. Ми переглянули все, що вже написано про першу книжку Ірини Надворної в крайовій періодиці, в інтернеті, — це дало змогу зібрати багатий матеріал для написання сценарію, розробки запитань тощо. Та найбільшу насолоду в процесі підготовки зустрічі принесло нам студіювання самої поетичної збірки з дивовижною назвою "ТекстСтильна проМисльСловість" Усе в ній захоплює — від назви до самих віршів.

Смислове та емоційно-відтінкове багатство поезій Ірини — чудова нагода повправлятися в сценічному мовленні. Тому студенти зразу ж узялися декламувати окремі вірші збірки напам’ять. А студентки Ольга Дурда та Євгенія Антал навіть зробили сміливу спробу одну із поезій Ірини покласти на музику і представити на суд поетеси і слухачів.

Не розчарувала наших гостей і сама героїня вечора — Ірина Надворна. Вона вправно і дотепно відповідала на усі запитання студентів, активно включалася в літературні ігри, на ходу придумувала рими на задані рядки, що линули із залу, захоплено розповідала про свою творчість, про обрану нею професію, охоче декламувала свої вірші. Тож учасники зустрічі щедро ’насипали" в поштову скриньку таємні записки — освідчення Ірині.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/34769-U-nas-z-Toboiu-tak-bahato-spilnoho...”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя