Франківець пробіг марафон у Нью-Йорку. ФОТО

На особистому рахунку в ультрамарафонця та велоультрамарафонця Миколи Тарана з Івано-Франківська – понад 45 офіційних забігів в Україні і за кордоном.


Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду


Франківець вдруге став учасником славнозвісного півмарафону Staten Island Half Marathon, який проводиться щороку в одному із популярних районів Нью-Йорка – Стейтен-Айленді, інформують "Вікна". Об этом сообщает polemika.in.ua со ссылкой на СМИ.

Саме цей старт Микола Таран назвав одним із наймасштабніших за кількістю учасників із різних куточків світу і його другим американським забігом:

"Раніше я був представником від України на Skechers Performance Los Angeles Marathon. Марафонський біг – це невпинна боротьба із самим собою і рух вперед і ні кроку назад, дух свободи, жага до поліпшення результату і до перемоги. Тільки відважним, сильним і терплячим вдається підкорити і перетнути фінішну лінію марафонського бігу".

Тільки раз на рік в Стейтен-Айленді все зупиняється, всі дороги перекривають і можна побачити увесь район та отримати неймовірний заряд від глядачів, які цього дня виходять із будинків і підтримують бігунів, розповів Микола Таран:

"Я завжди бігаю із прапором України. І цей забіг не став винятком. І підтримка глядачів саме тут була такою, що не передати словами. Гордість за підтримку моєї країни додавала сили, і я взяв свій найкращий результат".

Одне з головних завдань таких марафонських пробігів — показати можливості тіла, переконати людей у тому, що не треба робити собі обмеження і ставити собі бар’єри.

Франківцеві вдалося познайомитися із організатором цього бігового свята, який також є головою всіх забігів серії New York Road Runners. Staten Island Half Marathon виявився одним із найскладніших, наймасовіших і найдорожчих пробігів, каже Микола Таран:

"Легко зареєструватися, але важко потрапити через візові перешкоди і важкий переліт. Але всім я рекомендую запланувати собі цей півмарафон і таким чином познайомитися із красивим районом Нью-Йорка. Адже коли ще може випасти такий шанс пробігтися центральними вулицями і при цьому побачити всі архітектурні пам’ятки красивого і затишного району. А додатковим бонусом стане безплатна мандрівка на кораблі повз знамениту Статую Свободи".Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/frankivets_probig_marafon_u_nyuyorku_foto_71925.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя