Британський депутат написав листи військовополоненим морякам

Британський депутат написав листи військовополоненим морякам Об этом сообщает pressorg24.in.ua со ссылкой на СМИ.

?, , ,

Джон Віттінгдейл, глава Групи дружби з Україною в парламенті Британії, надіслав листи українським морякам, яких РФ захопила у Керченській протоці

Відповідний лист опублікувало посольство України у Великій Британії у Twitter.

Зокрема, до моряків він звернувся від імені Групи дружби з Україною у парламенті Великої Британії та побажав їм усього найкращого у 2019 році.

"Я дуже сподіваюся, що в найближчому майбутньому ви повернетеся додому до своїх родин. Я також буду радий одного дня провести вам екскурсію парламентом Британії та запросити вас на склянку пива! Будьте сильними!" — написав Віттінгдейл.

До Групи дружби з Україною у парламенті Британії входить понад 40 депутатів.

"Ми вдячні Джону Віттінгдейлу, який від імені Групи дружби з Україною в парламенті Великої Британії надіслав листи підтримки капітанам та екіпажам трьох українських кораблів, захоплених Росією внаслідок акту агресії 25 листопада 2018 року", — написали у посольстві України у Великій Британії.

Ми вдячні @JWhittingdale, який від імени Групи дружби з #Україною в Парламенті ВБ надіслав листи підтримки капітанам та екіпажу трьох українських кораблів, захоплених #Росією внаслідок акту агресії 25 листопада 2018 року #FreeAzovSeaSailors #LetMyPeopleGo #AzovSea #KerchStrait pic.twitter.com/9ICPK39qkn — Ukraine’s Emb. to UK (@UkrEmbLondon) January 8, 2019Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Britanskii_deputat_napisav_listi_viiskovopolonenim_moryakam_353223.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя