Ляшко запропонував підвищити мінімальну зарплату українців до 9 тисяч


Лідер Радикальної партії Олег Ляшко висунув вимогу із закликом негайно переглянути бюджет і встановити мінімальну заробітну плату у розмірі 6 тисяч гривень, а з 1 вересня – 9 тисяч гривень, повідомляє «Інформатор». Об этом сообщает progorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку позицію Олег Ляшко мотивує тим, що ми можемо знову втратити частину працюючого населення, яке все частіше виїжджає на роботу за кордон.

«Польща з нового року підвищила мінімальну зарплату для наших заробітчан — 12 тисяч гривень. Медсестричка Алла, з якою я познайомився сьогодні в Житомирському військовому госпіталі, отримує 4100 «грязними», на руки — 3400 гривень» — каже Ляшко – «Це тільки питання часу, коли Алла та її колеги поїдуть на заробітки. Якщо не піднімати українцям зарплати, ми їх втратимо!».

У зв’язку з цими подіями лідер РПЛ запропонував внести зміни до бюджету задля збільшення мінімальної заробітної плати та пенсій.

«Я пропоную негайно переглянути бюджет і встановити мінімальну зарплату не менше 6 тисяч гривень, з 1 вересня — 9 тисяч гривень. Це дозволить підвищити пенсії не на 4 гривні, які влада кинула мільйонам пенсіонерів з 1 грудня, а мінімум удвічі, щоб людям було за що купляти ліки і хліб», — підсумував Ляшко.


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/474892-lyashko-zaproponuvav-pidvischiti-minimalnu-zarplatu-ukrainciv-do-9-tisyach.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя