Суд об’єднав 5 позовів Коломойського до НБУ та “ПриватБанку” в один

news-image: Суд об’єднав 5 позовів Коломойського до НБУ та “ПриватБанку” в один
Господарський суд Києва 10 травня вирішив об’єднати в одне всі п’ять проваджень, відкритих за позовами Ігоря Коломойського до Нацбанку України та “ПриватБанку” про законність п’яти кредитних договорів. Розгляд справи заплановано на 20 травня.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Об этом сообщает nakontrole.in.ua со ссылкой на СМИ.

Провадження по одній з п’яти справ, розгляд якої було призначено на 10 травня, було відкрито суддею Вадимом Босим 22 квітня поточного року.

“Позовні вимоги обґрунтовані наявністю підстав для визнання недійсним кредитного договору №19 від 03.03.2009, укладеного між НБУ і … ПриватБанк, а також наявністю підстав для визнання недійсним договору поруки №19-1/П від 27.05.2016, укладеного між НБУ, ОСОБА_1 (Ігор Коломойський – ред.) і ПриватБанком”, – сказано в ухвалі суду.

Розглянувши позов, суддя попросив у відповідачів оригінали та копії постанови правління НБУ №92/БТ від 25.02.2009 та кредитного договору №19 від 03.03.2009, укладеного між НБУ та “ПриватБанком”. Також запропонував відповідачам надати відгук, всі електронні та письмові докази, висновки експертів і заяви свідків.

Згідно з даними агентства, початок розгляду інших чотирьох справ було також призначено на травень.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/sud-ob-ednav-5-pozoviv-kolomoyskogo-do-nbu-ta-pryvatbanku-v-odyn.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя