В Україні вважаються зниклим безвісти під час російсько-української війни 71 військовий ЗСУ

За результатами проведених експертиз ДНК, присутні збіги генотипів невпізнаних тіл (фрагментів) з членами 28 сімей зниклих безвісти військовослужбовців — Ноздрачов — В Україні вважаються зниклим безвісти під час російсько-української війни 71 військовий ЗСУ
За результатами проведених експертиз ДНК, присутні збіги генотипів невпізнаних тіл (фрагментів) з членами 28 сімей зниклих безвісти військовослужбовців — Ноздрачов
З вересня 2014 року пошуковими групами вивезено з району бойових дій 1736 тіл і фрагментів тіл загиблих, — Ноздрачов Об этом сообщает realgazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.


На сьогодні вважається зниклим безвісти під час російсько-української війни 71 військовослужбовець Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.


За словами начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексія Ноздрачова, починаючи з вересня 2014 року пошуковими групами вивезено з району бойових дій 1736 тіл і фрагментів тіл загиблих. З них — 475 з тимчасово непідконтрольної території Донецької і Луганської областей, 865 тіл загиблих транспортовано до місця остаточного захоронення для передачі родичам загиблих.


«На сьогодні у Збройних силах України вважається зниклим безвісти 71 військовослужбовець. У той же час, за результатами проведених експертиз ДНК, присутні збіги генотипів невпізнаних тіл (фрагментів) з членами 28 сімей зниклих безвісти військовослужбовців», — сказав Ноздрачов.


Нагадаємо, з початку 2019 року російсько-окупаційні війська здійснили 932 обстріли позицій українських військових на Донбасі.


Як повідомлялося, за останні два роки понад 56 цивільних осіб загинули, а 158 отримали поранення в результаті вибухів мін і боєприпасів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/incidents/v-ukrajini-vvazhayutsya-zniklim-bezvisti-pid-chas-rosiysko-ukrajinskoji-viyni-71-viyskoviy-zsu-593580.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя